מהם מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק

זו שאלה פתוחה האם האינטרנט הוא דבר טוב עבור המפעלים הללו. יש שיגידו שזה הגביר את הדיון עליהם ועזר לשמור אותם בעסקים, בעוד שאחרים יטענו שזה היה המוות של התעשייה הזו כי זה הפך את האנשים הקבועים להרבה יותר קל למצוא.

לאנשים רבים יש דעות שונות לגבי מועדוני חשפנות והאם הם "השפעה רעה" או לא. לדוגמה, טקסס למעשה סגרה את מועדון החשפנות האחרון שלה בשנת 2001, על פי חוק.

למי שתמיד רצה לבקר במועדוני חשפנות מובילים בעיר, מאמר זה בעזרת ביקורות, סקרים ומשוב של TripAdvisor מספק רשימה של האפשרויות הטובות ביותר שאפשר לקחת. https://escortinalbertpark.com/post/fusgidecamp1980.php

רשימה זו היא שילוב של כמה מפעלים מפורסמים ומעמדיים, אז אל תהסס לעיין ברשימה ולהחליט על תוכניות ליל שבת הבא שלך!

הנה רשימה של 5 ממועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק.

1. מועדון פנטהאוז: המועדון העמוס והיוקרתי שיושב ברובע הטיימס סקוור המפורסם במנהטן מביא לכם לוח זמנים מלא ב-50 תקליטנים מובילים, ביקורי כותרות וכל מיני אירועים אחרים שמביאים קצת מגוון נחוץ לרוטציה . בעצם זה ממש טוב

2. Sexpo: מקום קטן עם אווירה נינוחה רק 28 דקות ממנהטן? כן בבקשה!

3. מועדון לול: חלה צמיחה עצומה בפופולריות של הממסד הזה במהלך השנים האחרונות – לאו דווקא בגלל הרקדנים שלו, אלא בגלל האוכל שלו!

4. The Dollhaus NYC: המקום הקטן והמזמין הזה בשדרה ה-10 וברחוב 44 מציע כיף גדול בשעות הלילה המאוחרות עם התפריט הרחב שלו שישאיר אתכם חונים בנוחות עד 6 בבוקר למסיבות שישי ושבת. אין צורך בחליפת הצלה.

5. קלאב מידוויי – WA DEER MAN

דמיינו שאתם בניו יורק בבילוי של לילה אחד עם הבנות ואתם מחליטים ללכת לאחד ממועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק. כיום, זה לא כל כך קל להחליט כי האפשרויות הן אינסופיות.

בחירה טובה אחת של היכן לרצות לתפוס על חם היא "The Mardi Gras", בכתובת 230 3rd Ave South Manhattan, NY. המועדון השני הטוב ביותר הוא "מועדון לילה כפול חבית" ב-953 Atlantic Avenue Union, NJ.

אף מועדון לא מקבל תגמולים או טיפ צד כבונוס עבור טיפ אם נלחצתם במשהו וברגע שהכסף שלכם מתייבש, קבעו את רובם או את כל הדייטים שילוו מחוץ למועדון עם החזרים שלהם!!!

המאמר הוא סקירה כללית של #חשפניות גברים ניו יורק. הכותב מציין את העובדות החשובות והפחות ידועות.

המועדונים מדורגים לפי דירוג Yelp.

● מועדון הג'נטלמנים של Antika בעמק ההדסון הוא מועדון החשפנות הטוב ביותר המדורג ראשון במדינת ניו יורק עם דירוג של חמישה מתוך חמישה.

● המועדון החברתי של Rex Manhattan במנהטן הוא המקום השני ברשימה עם שלושה וחצי כוכבים שניתנו על ידי 450 סוקרים ולכן הוא כשיר להיות ברשימה זו.

● טרקלין איסט סייד קינג קרוב ליוניון סקוור וורד זוכה לכבוד גם כמועדון חשפנות עילית על ידי אוהבים ושחקנים עם ארבעה כוכבים מתוך 194 ביקורות.

● בטרקלין האדונים בסלון במחוז ברום יש הערה בולטת – 'הייתי כאן פעמיים, פעם אחת בשביל משקאות והשנייה בגלל מעשי סדום' – וכמה הערות מהללות: ' אמא שלי התלהבה מזה, היו לי ציפיות גבוהות בהינתן התייחסות שלה. למזלי הם עלו על כל הציפיות שלי״. כרגע יש לו 4 1/2 כוכבים מתוך 4 דירוגים שנעשו על ידי 12 סוקרים המשפיעים על מקומו בין זה